Trænere

Anna Tagesen
Træner

Carl Emil Thomassen
Træner

Daniel Gallacher
Træner

Emil Silkjær Bregnballe
Træner

Ida Bøgh Hald
Træner

Jacob Bolsing Larsen
Træner

Line Vinther
Træner

Luccas Constantin-Sukul
Træner

Martin Hansen
Træner

Melissa Mehr
Træner

Nicolai Christensen
Træner

Nikoline Østerberg
Træner

Rebekka Jultved
Træner

Simon Petersen
Træner

Susanne Wiuff
Træner

Tobias Jensen
Træner

Vilhelm Thorsell
Træner

Hjælpetrænere

August Mumm
Hjælperæner

Bastian Baker
Hjælperæner

Dagmar Keller
Hjælpetræner

Defne Topcu
Hjælpetræner

Kathrine Jensen
Hjælperæner

Ruben Baker
Hjælpetræner

Sofie Willumsen
Hjælpetræner

Therese Troels
Hjælpetræner

 

Bestyrelse

Carl Emil Thomassen
Instruktør og svømmeskole kontakt

Birgitte Jensen
Kasserer

Kent Kiilsgaard
Sponsorstævne - ansvarlig,
Styregruppemedlem AAS

Kim Heimann Thorsell
Hovedbestyrelsesmedlem, Styregruppemedlem AAS, Ansættelse af trænere og talentarbejdet i klubben

Rasmus Beedholm-Ebsen Fondsansøgninger og lokalebooking, Flyer ansvarlig
Rasmus Beedholm-Ebsen Fondsansøgninger og lokalebooking, Flyer ansvarlig
Rasmus Beedholm-Ebsen Fondsansøgninger og lokalebooking, Flyer ansvarlig

Noelia Paulmann
Svømmeskoleleder

Konkurrenceudvalg

Irene Dige
Konkurrenceudvalg - AAS

Thomas Cosmus Hansen
Konkurrenceudvalg, stævnesekretariat

Cecilie Kehlets mor
udvalgsmedlem

XXXX XXXX
Træningslejr udvalgsmedlem

XXXX XXXX
Talent / barracuda udvalgsmedlem

Sponsorudvalg

Frank Dalby
Sponsorudvalg - sponsorater

Tabita Gallagher
Sponsorstævne koordinator, booking af hal mv.

XXXX XXXX
Sponsorstævne udvalg

Flyer udvalg

XXXX XXXX
Flyerudvalgsmedlem,
Uddeling

XXXX XXXX
Flyerudvalgsmedlem,
Trykkeri

Stævne udvalg

Torben Mikkelsen
Stævneleder ansvarlig

XXXX XXXX
Stævneleder - assistent

Sociale arrangementer - udvalg

XXXX XXXX
Aktivitetsudvalg - sommer og julefest

XXXX XXXX
Aktivitetsudvalg - sommer og julefest

Følg med: 
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram
X